Умови Угоди

ТОВ «УКРГЕО-ПРОЕКТ» (надалі - Продавець) з одного боку і замовник товарів (надалі - Покупець) з іншого боку зобов'язуються дотримуватися умов цієї Угоди.

1. РЕЄСТРАЦІЯ КОРИСТУВАЧІВ

1.1 Реєстрація користувача і оформлення користувачем замовлення означають його згоду дотримуватися умов цієї Угоди, а також згоду на обробку його персональних даних відповідно до чинного законодавства.

1.2 Реєстраційні дані Покупця можуть бути використані Продавцем виключно для зворотного зв'язку з Покупцем, і не можуть передаватися третім особам, за винятком випадків, передбачених законодавством України.

Продавець залишає за собою право використовувати цю інформацію в маркетингових цілях (аналіз даних продажу товарів, аналіз відвідування сайту, електронна розсилка).

2. ПРИЙОМ І ОБРОБКА ЗАМОВЛЕНЬ.

2.1 Замовлення приймаються за допомогою сайту http://ukrgeo.com.ua/, на сторінці Facebook - https://www.facebook.com/ukrgeo, а також за телефонами +38 (044) 234-06-36, 500-87 -11.

2.2. Час прийому дзвінків та обробки замовлень:

Понеділок-п'ятниця з 9.00 до 18.00.

2.3. Після розміщення замовлення Покупець отримує повідомлення на вказану при реєстрації електронну адресу про те, що його замовлення прийняте автоматичною системою управління замовленнями.

2.4 При виконанні замовлення Продавець не має права вносити зміни до переліку замовлених товарів і ціни на них без узгодження з Покупцем. У разі відсутності замовленого товару Продавець зобов'язаний попередити Покупця і запропонувати відповідну заміну. При цьому Продавець не несе відповідальності за збитки або можливий втрачений прибуток Покупця.

3. ДОСТАВКА І ОПЛАТА.

3.1 Умови оплати та доставки товарів Покупцю регламентуються розділом «Доставка».

3.2 Доставка по Україні

Після зарахування грошей на розрахунковий рахунок Продавця, товар готується на відвантаження.

У разі відправлення товару службою доставки, момент передачі товару службі доставки вважається відвантаженням товару Покупцеві. Підтвердженням служить декларація, яка видається службами доставки. Номер декларації повідомляється Покупцеві по телефону або за допомогою електронної пошти.

Всі ризики випадкового знищення або випадкового пошкодження товару переходять службі доставки, тому Продавець вказує повну вартість товару, для можливого відшкодування збитку при настанні страхового випадку.

Відповідальність щодо отримання товару несе Покупець. У разі несвоєчасного отримання товару зі служби доставки оплату за зберігання товару здійснює Покупець.

4. ПЕРЕВІРКА ТОВАРУ.

4.1. При отриманні замовлення Покупець повинен перевірити кількість і якість товару.

4.2 При отриманні замовлення у відділеннях служб доставки Покупець повинен перевірити кількість і якість товару у присутності працівника служби доставки. Претензії про некомплектність або відсутності будь-якого товару після того, як Покупець покинув відділення служби доставки, не розглядаються.

5. РЕДАГУВАННЯ І ВИДАЛЕННЯ.

5.1 Продавець резервує за собою право на редагування, видалення або установку на Сайті будь-якої інформації, а так само видалення або установку будь-яких товарів і послуг для продажу. Продавець може модифікувати цю Угоду, або ціни на товари і послуги, може припинити функціонування або модифікувати будь-які або всі розділи Сайту на свій власний розсуд, без попереднього повідомлення. Модифікація цієї Угоди буде вважатися дійсною після публікації його на Сайті, і відноситися до угод, укладених після дати публікації.

6. ПРАВО ВІДМОВИ.

6.1 Продавець резервує за собою право на свій власний розсуд, припинити продаж товарів і надання послуг, а також регулювати доступ до покупки будь-яких товарів або послуг.

7. УМОВИ ДОГОВОРУ.

7.1 Продавець залишає за собою право змінювати умови даної Угоди, при цьому про всі принципові зміни в Угоді Продавець зобов'язується попередити Покупця по електронній пошті, а Покупець не заперечує отримувати від Продавця повідомлення такого роду.

7.2 Продавець повинен надавати у вільному доступі для Покупця умови цієї Угоди на своєму сайті.


Геодезичне обладнання - ТОВ «УКРГЕО-ПРОЕКТ»
Адрес: Украина, город Киев, проспект Отрадный, 95Г, офис 303
Телефоны:+38 044 234 06 36, +38 067 234 11 55,
Электронная почта: ukrgeo.project@gmail.com