Пілот Формули-3 розповість про нові технології відновлення дорожнього покриття Topcon

Published: 08.04.2020 Times Read: 26 Comments: 0

Пілот Формули-3 Джеймс Роу-молодший приєднається до Topcon на CONEXPO-CON/AGG 2020, щоб поділитися своїми поглядами на те, як технологія відновлення дорожнього покриття допомагає зробити траси рівнішими для швидких і безпечних перегонів.

Система SmoothRide включає в себе сканування наявної поверхні з подальшим перетворенням даних в 3D моделі, які використовуються для створення файлів управління машиною під час фрезерування, укладання й ущільнення.

Технологія Topcon нещодавно використовувалася для відновлення дорожнього покриття Гран-прі Сингапуру, гоночних треків Spring Mountain у Лас-Вегасі та злітно-посадкових смуг аеропорту Франкфурта у Німеччині, а також інших великих проектів, які потребують жорстких допусків.

Ще одна нова технологія укладання – Pavelink – яка може бути поєднана з наявними рішеннями Topcon, такими як SmoothRide, також буде доступна на CONEXPO. Це хмарний мобільний додаток для організації робочого процесу з укладання асфальтового покриття, що об’єднує асфальтобетонні заводи, самоскиди, офіс компанії та майданчик де безпосередньо відбувається укладання.

Крім щоденних обговорень з відвідувачами стенда Topcon протягом тижня на виставці CONEXPO, Роу також проведе спеціальний “трековий чат” про укладання й перегони, на стенді, 12 березня, о 14:00.

Джерело: www.https://mcet.com.ua

Products related to this post

Comments

Write Comment

Геодезичне обладнання - ТОВ «УКРГЕО-ПРОЕКТ»
Адрес: Украина, город Киев, проспект Отрадный, 95Г, офис 303
Телефоны:+38 044 234 06 36, +38 067 234 11 55,
Электронная почта: ukrgeo.project@gmail.com