Система Topcon 3D-MC² при будівництві автошляху Н-31 в Дніпропетровській області

Published: 03.01.2020 Times Read: 142 Comments: 0

При будівництві автошляху Н-31 “Дніпро - Царичанка - Кобеляки - Решетилівка” використовується система управління бульдозером Topcon 3D-MC².

Ця система дозволяє в автоматичному режимі та з достатньо високою точністю регулювати висоту відвалу бульдозера. Завдяки новій технології досягається висока якість та ефективність виконання робіт, процес розрівнювання матеріалу відповідно проектних відміток займає набагато менше часу.


«Система Topcon за допомогою спеціальних датчиків регулює висоту відвалу на бульдозері. Система Topcon 3D-MC² працює на основі супутникового ГНСС позиціонування. Базова станція супутникової системи Topcon забезпечує радіус роботи техніки до 5 км, а також не залежить від погодних умов та часу доби”, - зазначив начальник регіональної геодезичної служби «Автомагістралі-Південь» Олександр Онищенко.

За його словами, завдяки системі Topcon процес виконання земляних робіт проводиться фактично в автоматичному режимі з високою точністю та швидкістю.

«Ця система управління виключає людський фактор, не допускає помилок, які вимагають додаткового часу на виправлення. Також вона не потребує високих вимог до майстерності машиніста. При виконанні земляних робіт уже немає потреби у додатковій техніці, зокрема у автогрейдері. Із системою Topcon ми також можемо відпрацьовувати влаштування шарів дорожньої основи із забезпеченням точності за висотними відмітками до 1,5 см», - розповідає Олександр Онищенко.

Нова технологія також скоротить час роботи працівників геодезичної служби, які займаються геодезичним забезпеченням та операційним контролем.

«Зазвичай геодезисту необхідно повністю відпрацьовувати всю ділянку до початку та під час виконання робіт. З новим обладнанням уже не потрібно постійно стежити за роботою бульдозера та впродовж усього часу перевіряти точність та відповідність проектним відміткам. Геодезистам тепер залишається лише періодично здійснювати вибіркову перевірку», - додає Олександр Онищенко. 


Джерело: https://www.facebook.com/automagistral/

Products related to this post

Comments

Write Comment

Геодезичне обладнання - ТОВ «УКРГЕО-ПРОЕКТ»
Адрес: Украина, город Киев, проспект Отрадный, 95Г, офис 303
Телефоны:+38 044 234 06 36, +38 067 234 11 55,
Электронная почта: ukrgeo.project@gmail.com