Компанія GOMACO розробила високопродуктивний вигладжувальний брус з унікальною вібросистемою

Published: 18.06.2020 Times Read: 232 Comments: 0

Компанія GOMACO (США) представила високопродуктивний вигладжувальний брус для укладання проїзної частини мостів, плоских плит і підлогових покриттів.

Новий високопродуктивний вигладжувальний брус здатний виконати укладання висотою до 1,2 м за один прохід. Завдяки такій продуктивності істотно підвищуються темпи виконання робіт, забезпечується економія коштів на доставку бетону та знижуються загальні трудовитрати.

Для рівномірного розподілу укладання матеріалу машина оснащена шнеком завдовжки 1,7 м. Цей конструктивний елемент дозволяє зменшити кількість встановловлених попереду поверхневих вібраторів. Оздоблювальний циліндр довжиною 1,5 м, наступний за шнеком, утрамбовує і вирівнює бетонне покриття за один прохід. Остаточну обробку бетонної поверхні виконує фінішер довжиною 1,8 м, що входить до складу унікальної вібросистеми, розробленої компанією GOMACO.

Високопродуктивний вигладжувальний брус має унікальну конструкцію, запатентовану компанією, яка вільно хитається і повертається. Ідеальним доповненням до вигладжувального брусу служить циліндричний фінішер GOMACO C-450, що підходить для обробки міських вуличних покриттів, автострад, та інших бетонних покриттів.

Для нової машини передбачена опція встановлення 3D пакету, який дозволить створити 3D-модель покриття та виконати роботи відповідно до створеної 3D-моделі. Новий вигладжувальний брус GOMACO дозволяє підрядникам виконувати роботи по влаштуванню міських вуличних покриттів, бетонних покриттів, мостових настилів, тунелів і каналів шириною до 31,7 м з оптимальними витратами.

Джерело: www.https://mcet.com.ua

Comments

Write Comment

Геодезичне обладнання - ТОВ «УКРГЕО-ПРОЕКТ»
Адрес: Украина, город Киев, проспект Отрадный, 95Г, офис 303
Телефоны:+38 044 234 06 36, +38 067 234 11 55,
Электронная почта: ukrgeo.project@gmail.com